Ankara İli BERK NAKLİYAT Firma İletişim Bilgileri

s p o n s o r l u b a ğ l a n t ı l a r

Eşya taşımak ve taşıtmak sizin için eziyete dönüşmesin. Nakliyat firması seçerken referans, eşya sigortası, paketleme, kullanılan donanımlar (asansörlü taşıma) ve taşıma şartlarına dikkat etmeniz menfaatinize olacaktır. Ankara ili merkez ve Ankara ilçelerine de hizmet vermekte olan Ankara BERK NAKLİYAT firması aracılığı ile tüm taşıma işlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Ankara BERK NAKLİYAT firmasına ait adres ve telefon bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir, firmaya anında ulaşarak firmanın Ankara şehir içi ve şehir dışı eşya nakliyat fiyatlarını, nakliyat esnasındaki personel sayılarını, Ankara İli içerisinde ambalajlı eşya taşıma yapıp yapmadıklarını, Ankara asansörlü eşya taşıma yapıp yapmadıklarını, Ankara sigortalı eşya taşıma yapıp yapmadıklarını ve bunu benzer hususlardaki tüm sorularını sorabilir ayrıntılı cevaplar alabilirsiniz.

Ankara ili ve ilçeleri, Ankara şehiriçi ve şehir dışı, kaliteli ve ucuz nakliyat işleri için  Ankara BERK NAKLİYAT Firmasını mutlaka arayın. Arayın kârlı çıkın.


Ankara
 BERK NAKLİYAT 
İletişim BilgileriS p o n s o r l u B a ğ l a n t ı l a r

Adres: ANK.NAKLİYECİLER SİTESİ D BLOK NO:29 Şaşmaz/ANKARA

Telefon: 278 04 90

64 defa okundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nakliyeci Arama
Reklam
Kategoriler
Arşivler
Reklamlar
Reklamlar