İstanbul İli KGL KARATAŞ GRUP LOJİSTİK TRANS.TIR PARKI İŞL.TİC.LTD.ŞTİ Firma İletişim Bilgileri

s p o n s o r l u b a ğ l a n t ı l a r

Eşya taşımak ve taşıtmak sizin için eziyete dönüşmesin. Nakliyat firması seçerken referans, eşya sigortası, paketleme, kullanılan donanımlar (asansörlü taşıma) ve taşıma şartlarına dikkat etmeniz menfaatinize olacaktır. İstanbul ili merkez ve İstanbul ilçelerine de hizmet vermekte olan İstanbul KGL KARATAŞ GRUP LOJİSTİK TRANS.TIR PARKI İŞL.TİC.LTD.ŞTİ firması aracılığı ile tüm taşıma işlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İstanbul KGL KARATAŞ GRUP LOJİSTİK TRANS.TIR PARKI İŞL.TİC.LTD.ŞTİ firmasına ait adres ve telefon bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir, firmaya anında ulaşarak firmanın İstanbul şehir içi ve şehir dışı eşya nakliyat fiyatlarını, nakliyat esnasındaki personel sayılarını, İstanbul İli içerisinde ambalajlı eşya taşıma yapıp yapmadıklarını, İstanbul asansörlü eşya taşıma yapıp yapmadıklarını, İstanbul sigortalı eşya taşıma yapıp yapmadıklarını ve bunu benzer hususlardaki tüm sorularını sorabilir ayrıntılı cevaplar alabilirsiniz.

İstanbul ili ve ilçeleri, İstanbul şehiriçi ve şehir dışı, kaliteli ve ucuz nakliyat işleri için  İstanbul KGL KARATAŞ GRUP LOJİSTİK TRANS.TIR PARKI İŞL.TİC.LTD.ŞTİ Firmasını mutlaka arayın. Arayın kârlı çıkın.


İstanbul
 KGL KARATAŞ GRUP LOJİSTİK TRANS.TIR PARKI İŞL.TİC.LTD.ŞTİ 
İletişim BilgileriS p o n s o r l u B a ğ l a n t ı l a r

İlgili Kişi: ALİ ŞEVKİ KARATAŞ

Tel-1: 2128535506

Tel-2: 5325741215

Tel-3: 2128535546

Web: http://www.karatastransport.com.tr

14 defa okundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nakliyeci Arama
Reklam
Kategoriler
Arşivler
Reklamlar
Reklamlar